Šobrīd apmeklētāju skaits t/c ORIGO ir drošs. Esiet laipni gaidīti!

‹ Visas ērtības

Praktiski un ērti

ORIGO dāvanu kartes – no dabai draudzīga materiāla!

Pārdod, noformē un iesaiņo ORIGO elektroniskās Dāvanu kartes, kas ir derīgas TC ORIGO veikalos un pie pakalpojumu sniedzējiem. Tās nodrošina visas mūsdienīgas dāvanu kartes iespējas: var tērēt vienā pirkuma reizē vai pakāpeniski vairākos veikalos norādītajā termiņā. Dāvanu kartes summu var brīvi izvēlēties jebkurā vērtībā no 10 līdz 150 EUR, pat 77.77 EUR. Rūpējoties par vidi, ORIGO Dāvanu karte ir izgatavota no pārstrādātas PETG plastmasas. PETG karšu plastiku ražošanas un piegādes procesā izdalās par ~75% mazāk CO2 nekā parasto PVC karšu ražošanas procesos. Izlietota Origo Dāvanu karte dabā sadalās desmit reižu ātrāk nekā parastās PVC kartes. Vairāk šeit: davanukarte.origo.lv

Skatīt kartē ›

Dzeramā ūdens uzpildes stends

Ikviens bez maksas var stendā uzpildīt savu dzeramā ūdens pudeli ar tīru dzeramo ūdeni.

Skatīt kartē ›

Pastkastīte vēstulēm

Latvijas pasts” pastkastītes vēstuļu un atklātnīšu nosūtīšanai.

Skatīt kartē ›

Tualetes

Apmeklētāju ērtībām ir pieejamas labiekārtotas tualetes tirdzniecības centra trešajā stāvā.
Apmeklētajiem ar kustību traucējumiem ir paredzētas labierīcības tirdzniecības centra 1., 2. un 3. stāvā. Lai piekļūtu tām, lūdzam sazināties ar apsardzi, nospiežot īpašu slēdzi pie ieejas tualetē.

Skatīt kartē ›

Navigācijas stendi

Visos ORIGO stāvos ir izvietoti elektroniskie informācijas stendi, kuros var apskatīt tirdzniecības centrā esošos veikalus, preču sortimentu, piedāvāto pakalpojumu klāstu, ēdināšanas uzņēmumu darba laiku, uzzināt, kā nokļūt līdz meklētajai tirdzniecības vietai. Šeit var iepazīties arī ar veikalu īpašajiem piedāvājumiem. Informācijas stends nodrošina arī sabiedriskā transporta uzziņas un informāciju par taksometra izsaukšanas iespējām.

Skatīt kartē ›

Bezmaksas Wi-Fi

Pieejams visos tirdzniecības centra stāvos: koplietošanas telpās, atpūtas zonās.

Tax Free iepirkšanās

Personas, kuru pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Eiropas Savienības, var iepirkties ORIGO veikalos, izmantojot beznodokļu iepirkšanās (Tax Free) pakalpojumu. Par beznodokļu iepirkšanos (Tax Free) jautājiet veikalos vai skatiet katras tirdzniecības vietas aprakstā.

Dažādi ikdienas pakalpojumi

Ar sapratni izturamies un rūpējamies par pilsētnieku steidzīgo ikdienu, tādēļ tirdzniecības centrā ORIGO vienuviet ir pieejami noderīgi servisi, remonti un pakalpojumi, kas ļaus taupīt laiku, visu paveicot vienuviet. Informācija par visiem ORIGO pakalpojumu sniedzējiem ir pieejama sadaļā “Pakalpojumi”

0. stāvs
1. stāvs
2. stāvs
3. stāvs

0

stāvs

1

stāvs

2

stāvs

3

stāvs