‹ Visas ērtības

Praktiski un ērti

1 | Navigācijas stendi

Visos ORIGO stāvos ir izvietoti elektroniskie informācijas stendi, kuros var apskatīt tirdzniecības centrā esošos veikalus, preču sortimentu, piedāvāto pakalpojumu klāstu, ēdināšanas uzņēmumu darba laiku, uzzināt, kā nokļūt līdz meklētajai tirdzniecības vietai. Šeit var iepazīties arī ar veikalu īpašajiem piedāvājumiem. Informācijas stends nodrošina arī sabiedriskā transporta uzziņas un informāciju par taksometra izsaukšanas iespējām.

Skatīt kartē ›

2 | Bezmaksas Wi-Fi

Pieejams visos tirdzniecības centra stāvos: koplietošanas telpās, atpūtas zonās.

3 | Tax Free iepirkšanās

Personas, kuru pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Eiropas Savienības, var iepirkties ORIGO veikalos, izmantojot beznodokļu iepirkšanās (Tax Free) pakalpojumu. Par beznodokļu iepirkšanos (Tax Free) jautājiet veikalos vai skatiet katras tirdzniecības vietas aprakstā.

4 | Dažādi ikdienas pakalpojumi

Ar sapratni izturamies un rūpējamies par pilsētnieku steidzīgo ikdienu, tādēļ tirdzniecības centrā ORIGO vienuviet ir pieejami noderīgi servisi, remonti un pakalpojumi, kas ļaus taupīt laiku, visu paveicot vienuviet. Informācija par visiem ORIGO pakalpojumu sniedzējiem ir pieejama sadaļā “Pakalpojumi”

5 | Tualetes

Apmeklētāju ērtībām ir pieejamas labiekārtotas tualetes tirdzniecības centra trešajā stāvā.
Apmeklētajiem ar kustību traucējumiem ir paredzētas labierīcības tirdzniecības centra 1., 2. un 3. stāvā. Lai piekļūtu tām, lūdzam sazināties ar apsardzi, nospiežot īpašu slēdzi pie ieejas tualetē.

Skatīt kartē ›

6 | Pasta kastīte vēstulēm

Latvijas pasts” kastīte vēstuļu un atklātnīšu nosūtīšanai.

Skatīt kartē ›
0. stāvs
1. stāvs
2. stāvs

0

stāvs

1

stāvs

2

stāvs