Šobrīd apmeklētāju skaits t/c ORIGO ir drošs. Ieeja tikai ar mutes un deguna aizsegu!

LAUKUMĀ PIE TIRDZNIECĪBAS CENTRA “ORIGO” ATKLĀJ SKOLAS GAITĀM VELTĪTO LABDARĪBAS AKCIJU “PIETURA: SKOLA”

Pirmdien, 1.augustā, laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” tika atklāta mācību gada sākumam veltītā labdarības akcija “Pietura: Skola”. Akcijas mērķis ir atbalstīt daudzbērnu ģimenes, gatavojoties skolas laikam.

Aizsākoties pēdējam vasaras mēnesim, pirmdien, 1.augustā, laukumā pie t/c “Origo” ar sirsnīgām uzrunām un skanīgiem priekšnesumiem tika atklāta jaunajam mācību gadam veltītā labdarības akcija “Pietura: Skola”. Akcijas ietvaros cilvēki aicināti iegādājoties skolas gaitām nepieciešamās preces, atcerēties par daudzbērnu ģimenēm, un palīdzēt arī tām sagādāt mācību gada uzsākšanai nepieciešamās kancelejas preces, nododot tās laukumā pie t/c “Origo”, novietotajā “Lux Express” autobusā, kas veselu nedēļu no 1. līdz 7. augustam darbosies kā skolas lietu ziedojumu vākšanas punkts.

Pasākuma laikā pasažieru pārvadājumu kompānijas “Lux Express” pārstāvis Krišjānis Reķis, biedrības “Atbalsts ģimenei” pārstāve Vija Ahunzjanova un t/c “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis aicināja sabiedrību aktīvi iesaistīties labdarības akcijā “Pietura: Skola”. Akcijas ietvaros visi labvēļi ir laipni gaidīti laukumā pie t/c “Origo”, kur “Lux Express” autobusā būs iespējams nodot dažādas mācību procesā noderīgas lietas, piemēram, skolas somas, zīmuļus, pildspalvas, klades un citus nepieciešamos piederumus. Akcijas noslēgumā saziedotās mantas tiks nogādātas pie daudzbērnu ģimenēm, kas tiešām novērtēs līdzcilvēku atbalstu mācību gada uzsākšanai.

“Svarīgi, lai ģimenes finansiālais stāvoklis neietekmētu bērnu vēlmi un iespējas izglītoties, pilnvērtīgi apgūt mācību vielu. Tādēļ no sirds aicinu līdzcilvēkus – sniedziet arī savu atbalstu, nāciet, ziedojiet, lai ģimenes Latvijā ir ne tikai kuplas, bet arī gudras un izglītotas!” mudina “Lux Express” pārstāvis Krišjānis Reķis.

“Bērni – tā ir mūsu nākotne, tāpēc ir ļoti apsveicama uzņēmuma iniciatīva palīdzēt daudzbērnu ģimenēm. Arī mēs ar prieku atalstām šāda veida akciju, jo tirdzniecības centrs “Origo” ir lieliska vieta, kur ikviens var iegādāties visas skolai nepieciešamās lietas: apģērbus, apavus, dažādas kancelejas preces – zīmuļus, klades, pildspalvas u.tml. Aicinu ikvienu ģimeni, pērkot skolai nepieciešamas preces saviem bērniem, nopirkt tās arī kādam citam bērnam un nodot “Lux Express” autobusā, kurš līdz 7.augustam atradīsies pie tirdzniecības centra “Origo”. Tādējādi ikviens var atbalstīt un iepriecināt kādu Latvijas daudzbērnu ģimeni jaunajā mācību gadā,” pievienojas tirdzniecības centra “Origo” vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?