Origo piedzīvojumu kalendārā ābolu diena!

Ābolu ražas laiks – tā ir viena no pirmajām asociācijām, domājot par rudeni. Šī iemesla dēļ sulīgais auglis var tikt dēvēts par rudens karali, un ne velti – tas satur daudz svarīgu uzturvielu. Ābolos esošās šķiedrvielas var neitralizēt dažādas slimības un ierobežot sliktā holesterīna daudzumu mūsu asinīs, savukārt, B vitamīnu komplekss ir atbildīgi par sarkano asins šūnu un nervu sistēmas veselību. Ābolos ir arī gana daudz C vitamīna, kas ir efektīvs dabīgais antioksidants un bloķē daļu no brīvo radikāļu radītā kaitējuma.

Lai iepriecinātu un stiprinātu starptautiskajā ābolu dienā, 21.oktobrī, t/c Origo sadarbībā ar lielveikalu Rimi no plkst. 8.00 līdz 12.00 ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam dāvināja svaigus un sulīgus ābolus. Ceram, ka šādi nelieli pārsteigumi iepriecina t/c Origo apmeklētājus un dod pozitīvisma lādiņu visai atlikušajai dienai!

Šoruden tirdzniecības centrā Origo ir dažādi pārsteigumi – 1. oktobris bija starptautiskā kafijas diena, kad cienājām visus tirdzniecības centra apmeklētājus ar kafiju, 14. oktobrī atzīmējām desertu dienu. Lai nenokavētu jaunus piedzīvojumus Origo, sekojiet piedzīvoju kalendāram sociālajos tīklos un www.origo.lv!  

‹ Notikumu arhīvs

Galerija

Dalies

ORIGO jaunumi

Esi pirmais, kas uzzina par Origo jaunumiem - piesakies! Atteikties no ziņu saņemšanas varēs vienmēr, ja nolemsi tā rīkoties.

E-pasta adrese (Obligāts)
Telefona numurs
?