Jaunumi

Origo piedzīvojumu kalendārā ābolu diena!

Ābolu ražas laiks – tā ir viena no pirmajām asociācijām, domājot par rudeni. Šī iemesla dēļ sulīgais auglis var tikt dēvēts par rudens karali, un ne velti – tas satur daudz svarīgu uzturvielu. Ābolos esošās šķiedrvielas var neitralizēt dažādas slimības un ierobežot sliktā holesterīna daudzumu mūsu asinīs, savukārt, B vitamīnu komplekss ir atbildīgi par sarkano asins šūnu un nervu sistēmas veselību. Ābolos ir arī gana daudz C vitamīna, kas ir efektīvs dabīgais antioksidants un bloķē daļu no brīvo radikāļu radītā kaitējuma.

Lai iepriecinātu un stiprinātu starptautiskajā ābolu dienā, 21.oktobrī, t/c Origo sadarbībā ar lielveikalu Rimi no plkst. 8.00 līdz 12.00 ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam dāvināja svaigus un sulīgus ābolus. Ceram, ka šādi nelieli pārsteigumi iepriecina t/c Origo apmeklētājus un dod pozitīvisma lādiņu visai atlikušajai dienai!

Šoruden tirdzniecības centrā Origo ir dažādi pārsteigumi – 1. oktobris bija starptautiskā kafijas diena, kad cienājām visus tirdzniecības centra apmeklētājus ar kafiju, 14. oktobrī atzīmējām desertu dienu. Lai nenokavētu jaunus piedzīvojumus Origo, sekojiet piedzīvoju kalendāram sociālajos tīklos un www.origo.lv!  

Iespējams, jūs interesēs