Laiks jaunajam! T/c “Origo” top lielāks, plašāks un modernāks!

Laiks jaunajam! T/c “Origo” top lielāks, plašāks un modernāks!

Ir uzsākta tirdzniecības centra “Origo” paplašināšana un biroju centra “Origo One” būvniecība Satekles ielā 2b, lai t/c “Origo” kļūtu vēl modernāks, ērtāks un plašāks.

2017. gada jūnija sākumā tirdzniecības centru attīstītāja un apsaimniekotāja “Linstow Center Management” pasūtījumā SIA “Skonto Būve” uzsāka būvlaukuma sagatavošanas darbus, savukārt 2019. gada 9. aprīlī tika nosvinēti spāru svētki. Jauno “Origo” tirdzniecības un biroju centru ir plānots atvērt 2020. gada pavasarī, piedāvājot vēl plašāku veikalu un ēdināšanas vietu izvēli, biroja telpu u. c. pakalpojumu klāstu. Šobrīd ikvienam interesentam ir iespēja sekot līdzi biznesa centra būvniecības darbiem ar būvobjektā izvietotās videokameras starpniecību.

Tiešraide no būvlaukuma

Jauni veikali

Jaunā “Origo” tirdzniecības un biroju centra platība būs vairāk nekā divas reizes lielāka par šībrīža t/c “Origo” platību. Centrs tiks izbūvēts sešos stāvos. Pirmajos trīs stāvos būs plašas un modernas tirdzniecības telpas, kur atradīsies aptuveni divas reizes vairāk dažādu veikalu, restorānu un pakalpojumu sniedzēju nekā pašreizējā t/c “Origo”. Lai iepirkšanos padarītu vēl aizraujošāku arī ģimenēm ar bērniem, būs pieejama bērnu rotaļu zona, kā arī visiem apmeklētājiem paredzētas ērtas un tehnoloģiski aprīkotas Wi-Fi atpūtas zonas.

Autobraucējiem draudzīgs

Uzlabojot infrastruktūru, “Origo” tirdzniecības un biznesa centrs autovadītājiem piedāvās daudz plašāku pazemes autostāvvietu (3 savstarpēji savienotos nodalījumos) ar kopējo ietilpību līdz 270 transportlīdzekļiem, tādējādi vairāk nekā divas reizes palielinot pašreizējo autostāvvietas ietilpību. Savukārt velosipēdistiem tiks piedāvātas modernas velonovietnes gan uz ietves gar Satekles ielu, gan pazemes autostāvvietā (120 velosipēdiem) ar iebraukšanu no Elizabetes ielas.

Plašas biroju telpas

Tirdzniecības centra “Origo” trīs augšējos stāvos būs izvietotas A klases biroju telpas “ORIGO ONE” un apzaļumotas terases, kas būs pieejamas biroju telpu nomniekiem un apmeklētājiem. Kopējā biroju telpu platība sasniegs 11 500 m2.

Moderns un pievilcīgs galamērķis

Pateicoties Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas rekonstrukcijas projektam, kas plānots vērienīgā Rail Baltica projekta ietvaros, “Origo” tirdzniecības un biroju centrs tiks savienots ar Rīgas centrālo multimodālā sabiedriskā transporta mezgla kompleksu. Šīs pārmaiņas ļaus “Origo” nostiprināt savu līderpozīciju tirdzniecības centru vidū un kļūt par ērti pieejamu centru pilsētniekiem un pilsētas viesiem no Latvijas un ārpus tās robežām. Tādējādi “Origo” kļūs par vēl izdevīgāku ceļojumu sākumpunktu un galamērķi ikvienam, kas izmanto visa veida sabiedrisko, un vēl jo vairāk – dzelzceļa transportu.