Šobrīd apmeklētāju skaits t/c ORIGO ir drošs. Esiet laipni gaidīti!

‹ Uz sarakstu

Energoefektivitātes pasākumi TC Origo

Jau kopš 2008. gada TC Origo īsteno starptautisku energoefektivitātes programmu. Tās mērķis ir efektīvi izmantot energoresursus ēku apsaimniekošanā. Ir īstenoti turpmāk minētie pasākumi.

Efektīva energoresursu izmantošana ēku apsaimniekošanā

Jau kopš 2008. gada tirdzniecības centrā Origo tiek īstenots energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu kopums, kura mērķis ir efektīvi izmantot energoresursus ēku apsaimniekošanā. Šo pasākumu rezultātā ir panākts vairāk kā 30% energoresursu izlietojuma samazinājums. Tāpēc šobrīd uzmanība no energoresursu izlietošanas mazināšanas tiek pievērsta energoresursu efektīvākai izlietošanai.

Ar efektīvu izlietošanu saprot:

  • kvalitatīvu LED spuldžu un gaismekļu izmantošanu apgaismojuma nodrošināšanai;
  • vecu elektroiekārtu nomaiņu ar jaunām, kas veic to pašu darbu, bet ar mazāku elektroenerģijas patēriņu;
  • esošās ēku vadības sistēmas jeb BMS (Building Management System) uzlabošanu un papildināšanu, lai precīzāk varētu regulēt mikroklimatu tirdzniecības centrā, tādējādi panākot efektīvāku energoresursu izlietojumu;
  • visu tehnisko iekārtu kalibrēšanu un regulēšanu, lai panāktu resursu optimālu patēriņu, tādējādi sasniedzot maksimālo efektivitātes līmeni, kas atbilst TC Origo augsti izvirzītajām prasībām un ēku efektīvai apsaimniekošanai.

“Visi veiktie energoefektivitātes pasākumi ir vērsti uz darba vides, iepirkšanās vides un pilsētvides uzlabošanu ilgtermiņā.”

Origo vadība