Šobrīd apmeklētāju skaits t/c ORIGO ir drošs. Esiet laipni gaidīti!

‹ Uz sarakstu

Ērta sasniedzamība ar dažādiem transportlīdzekļiem

Tirdzniecības centra Origo atrašanās vieta lieliski atbilst ilgtspējīgas attīstības ideoloģijai par sasniedzamību – tā novietojums ir maksimāli tuvu visu veidu sabiedriskajam transportam. Sinerģija ar centrālo dzelzceļa staciju padara šo atrašanās vietu unikālu.

Labiekārtots krustojums

Labiekārtotais Satekles un Elizabetes ielu krustojums padara ērtāku un drošāku piekļūšanu sabiedriskā transporta maršrutiem.

Origo vide

Origo vide ir veidota tā, lai tam būtu ērti piekļūt gan apmeklētājiem ar dažādiem veselības traucējumiem, gan ģimenēm ar bērniem.

Palīdzam saviem apmeklētājiem izmantot tādus pārvietošanās līdzekļus, kas pilsētas vidē nepalielina piesārņojumu.

Pazemes stāvvieta

Pazemes autostāvvietā ir izbūvēta plaša velosipēdu novietne, līdz kurai var droši nokļūt pa īpaši izbūvētu veloceliņu. Tāpat šeit ir iespēja veikt sīku remontu savam velosipēdam. Autostāvvietā arī ir paredzētas īpaši marķētas vietas koplietošanas automobiļu novietošanai. Koplietošanas automobiļu izmantošana mazina automobiļu skaitu pilsētas ielās. Ja atbraucāt kopā ar kaimiņiem iepirkties ‒ droši novietojiet automobili šādi marķētā vietā.

"Domājot par sabiedrības interesēm, drošību un biznesa kvartāla attīstīšanu, Linstow Center Management veica Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, dāvinot pilsētai krustojumu jaunā veidolā." Linstow Center Management